Informacje

Poli-Mex gwarantuje najwyższy poziom wykonywanych usług, jak również terminowość. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych projektów szybko i skutecznie — bez najmniejszej straty na jakości wykonywanej usługi.

icon_widget_image Poniedziałek -Piątek: 9.00 - 17.00 icon_widget_image ul. Kaczeńca 90 Warszawa 04-516 Poland icon_widget_image +48 608 336 333 icon_widget_image office@poli-mex.com
a

NASZE USŁUGI

Zajmujemy się transportem, budownictwem i handlem krajowym i międzynarodowym pomiędzy Polską, Afryką i Azją

USŁUGI
Działamy na trzech kontynentach

Wspieramy na
każdym etapie współpracy

Budujemy

Szeroki zakres budownictwa

IMPORT - EXPORT

Międzynarodowy handel

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Polska - Afryka - Azja

Poli-Mex: najwyższej jakości międzynarodowe usługi budowlane

Budownictwo jest jednym z pierwszych istotnych kroków ludzkości w celu zapewnienia ogólnego dobrobytu. Od początków historii ludzkości, pozwalało ono zapewnić ludziom miejsce do życia, rozwijało biznes i tworzyło infrastrukturę niezbędną do funkcjonowania większych grup ludzi. Budownictwo jest kluczem do przetrwania – i właśnie dlatego powinno być ono zawsze usługą najwyższej jakości.

Poli-Mex pomaga klientom międzynarodowym w realizacji kompleksowych projektów budowlanych różnego rodzaju, od planu po skończoną konstrukcję. Nadzorujemy i wspomagamy firmy w pracach budowlanych wszelkiego typu, wliczając w to konstrukcje mieszkalne, przemysłowe, jak również budowę infrastruktury.

Drogi? Mosty? Budynki? Budujemy wszystko!

Nasi specjaliści są doświadczeni w zarządzaniu i nadzorowaniu projektów budowlanych dla wielu branży, począwszy od dróg i mostów, poprzez niezbędną infrastrukturę, po budowle mieszkalne i komercyjne. Niezależnie od tego, czy zaczynasz nowy projekt, czy potrzebujesz pomocy z obecnym projektem, firma Poli-Mex jest gotowa pomóc w każdym niezbędnym zakresie – od planowania, przez zarządzanie, po samą budowę.

Powierz swoją budowę doświadczonym specjalistom

Doświadczenie jest niezbędne przy pracach budowlanych – budowle takie jak mosty wymagają niezwykłej dbałości o detale, by bezpiecznie i długo spełniać swoje funkcje. Dotyczy to wszystkich projektów budowlanych, bez wyjątku. Firma Poli-Mex oferuje kompleksowe usługi budowlane, zapewniając klientom dbałość o nawet najmniejsze szczegóły.

Kompleksowe realizacje budowlane.

Nasi specjaliści zbierają niezbędne doświadczenie i umiejętności w realizowaniu różnorodnych projektów budowlanych. Nieważne, czy budujesz nową drogę, przebudowujesz most, czy planujesz budowę nowej sieci centrów logistycznych – Poli-Mex gotowy jest pomóc. Zapraszamy do kontaktu, a na pewno odpowiemy z przygotowanym rozwiązaniem.

a
BUDOWNICTWO

Czym jest handel międzynarodowy?

Każdy produkt, który znajdziemy w lokalnym supermarkecie, a który nie pochodzi z naszego kraju, znalazł się na półce dzięki handlowi międzynarodowemu. Firmy kupują i sprzedają dobra, surowe materiały, żywność, maszynerię i inne produkty nie tylko na terenie własnego kraju, lecz także poza jego granicami – zazwyczaj tam, gdzie jest deficyt tego produktu.

Dzięki tej przewadze, kraje z różnych części świata mogą wzajemnie wymieniać się towarami z korzyścią obustronną. Każdy z krajów produkuje konkretne towary z określoną efektywnością, co wiąże się z konkretnymi kosztami. Sprzedając towary na rynkach, w których ich produkcja jest mniej opłacalna, firmy mogą zarobić znacznie więcej niż tylko przy handlu na terenie kraju.

Import i Eksport Międzynarodowy z Poli-Mexem

Poli-Mex jest dla firm furtką do handlu międzynarodowego. Pomagamy markom wdrożyć i rozprowadzić swoje produkty na obce rynki, zwiększając przychody. Sprzedawanie produktów tam, gdzie popyt na nie jest najwyższy, jest świetną okazją do zarobku – jednak handel międzynarodowy nie jest prosty, a każda operacja wymaga wiedzy i doświadczenia.

Firma Poli-Mex oferuje pomoc doświadczonych ekspertów w handlu międzynarodowym, pomagając klientom z każdego zakątka świata w czerpaniu korzyści z niewykorzystanego potencjału i wspomagając rozwój marki.

Jak możemy pomóc?

Wprowadzamy na rynek międzynarodowy usługi najwyższej jakości, pomagając klientom z identyfikacją dostawców w różnych krajach, nadzorem i pomocą w negocjacjach oraz z transportem produktów i zarządzaniu finansami. Świadczymy również kompleksowe usługi logistyczne, organizując transport międzynarodowy i zajmując się cłem.

Nieważne czy handlujesz żywnością, surowcami, czy profesjonalnym wyposażeniem – jesteśmy gotowi pomóc. Zapraszamy do kontaktu ze szczegółami projektu, a z pewnością odpiszemy z gotowym rozwiązaniem.

f
HANDEL

Zabierz swój produkt na drugą stronę świata z Poli-Mexem

Firma Poli-Mex oferuje pomoc organizacyjną i wsparcie w zarządzaniu transportem międzynarodowym towaru różnego rodzaju. Nasza nowoczesna flota i doświadczona kadra gotowi są pomóc przy eksporcie lub imporcie produktów, surowców, żywności, a także innych typów towaru. Dostarczamy klientom kompleksowe usługi transportowe i logistyczne w Europie, Afryce i Azji, a nasza baza operacyjna znajduje się w Polsce.

Transport drogowy, powietrzny, kolejowy, a także morski

Prędkość dostawy i opłacalność są kluczowymi czynnikami w wyborze rodzaju transportu, jednak niezbędna jest profesjonalna wiedza w zakresie logistyki, aby zoptymalizować każdy transport. Współpracując z Poli-Mexem, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru środka transportu – jak również i w każdym innym, nawet najmniejszym detalu.

Usługi dostosowane do klienta

Transport żywności wymaga zupełnie innych warunków i rozwiązań niż transport produktów kosmetycznych. Zmienia się rodzaj transportu, częstość wysyłki, środki bezpieczeństwa, oraz użyte wyposażenie. Niektóre branże, jak na przykład zakłady chemiczne, wymagają spersonalizowanych rozwiązań, by zapewnić bezpieczeństwo i wydajność każdego transportu. Poli-Mex współpracuje z wieloma różnymi branżami, dostarczając usługi dostosowane do każdego klienta, by zapewnić najwyższą jakość transportu i absolutne bezpieczeństwo.

Pozwól nam zająć się transportem przy Twoim projekcie!

Od pomysłu do realizacji, logistyka jest często najbardziej problematycznym elementem każdego projektu. Organizacja, zarządzanie i nadzór transportu międzynarodowego jest złożoną i delikatną operacją, która wymaga profesjonalnej wiedzy. Pozwól ekspertom przygotować plany.

Zapraszamy do kontaktu ze szczegółami projektu. Jak najszybciej odpowiemy z przygotowaną propozycją usługi, dopasowanej do Twoich potrzeb.

s
TRANSPORT

REALIZACJE

wYBRANE
z

Budowa dróg i mostów

Firma Poli-Mex zajmuje się nadzorem, asystą i wsparciem projektów budowy dróg i mostów. Prowadzimy kompleksową budowę i zarządzanie projektami budowy dróg międzynarodowych i wymianą/naprawą mostów różnego typu. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście i ekspercką wiedzę w zakresie budowy dróg i mostów. Używamy aktualnych i najkorzystniejszych metod prowadzenia projektów, dostarczając klientom usługę od początku do końca i realizując skomplikowane międzynarodowe i wewnątrzkrajowe projekty budowlane.

z

Międzynarodowy handel

Jednym z naszych głównych celów jest wsparcie i nadzór handlu międzynarodowego — nasi eksperci w pełni asystują przy imporcie i eksporcie dóbr, zajmując się wszystkimi procedurami niezbędnymi, aby wprowadzić produkt na rynek globalny. Zajmujemy się handlem międzynarodowym na rynkach europejskim,afrykańskim ,azjatyckim od artykułów spożywczych codziennej potrzeby ,rolniczych poprzez towary medyczne dla szpitali ,również dla przemysłu petrochemicznego.

TRANSPORT PRODUKTÓW MLECZNYCH DO AFRYKI

Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym pomiędzy Polską, Afryką i Azją, wyręczając naszych klientów w dostawie i odbiorze materiałów i towarów. W pełni pomagamy z załadunkiem i rozładunkiem towaru, zawsze wybierając najkorzystniejszą i najbezpieczniejszą metodę transportu.

Nietypowe zamówienia

Dostarczamy niezbędne materiały budowlane i sprzęt ciężki  , pomagamy w organizowaniu wszelkiego rodzaju nietypowych zamówień takich jak specjalistyczny sprzęt dla ratownictwa medycznego ,straży pożarnej ,policji ,wojska z możliwością dostosowania  nadzoru i monitoringu miast wraz z możliwością dozoru i ochrony granic według najnowszych technologii . Współpracujemy z najlepszymi na każdej płaszczyźnie gospodarczej.

WSPÓŁPRACA

Zrealizujmy Twój projekt. Razem.

Mamy doświadczenie w zarządzaniu i realizacji międzynarodowych projektów o różnej skali i jesteśmy gotowi podzielić się całą naszą ekspertyzą z naszymi klientami. Podczas realizacji naszych projektów współpracujemy z lokalnymi instytucjami odpowiedzialnymi za certyfikację i akredytację, doradzając i wspierając naszych klientów na każdym kroku realizacji, dostarczając usługę najwyższej jakości. .