Informacje

Poli-Mex gwarantuje najwyższy poziom wykonywanych usług, jak również terminowość. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych projektów szybko i skutecznie — bez najmniejszej straty na jakości wykonywanej usługi.

icon_widget_image Poniedziałek -Piątek: 9.00 - 17.00 icon_widget_image ul. Kaczeńca 90 Warszawa 04-516 Poland icon_widget_image +48 608 336 333 icon_widget_image office@poli-mex.com
a

WSPÓŁPRACA

Koordynujemy i zarządzamy projektami, które wymagają międzynarodowej znajomości wielu branż

WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA
a

Zrealizujmy Twój projekt. Razem.

Poli-Mex zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości usług dla klientów międzynarodowych. Począwszy od kompleksowych projektów inżynieryjnych po międzynarodowy import i eksport, jesteśmy gotowi zrobić wszystko, co niezbędne, by zamieniać pomysły i plany naszych klientów w rzeczywistość. Ściśle współpracujemy z klientami z szerokiej gamy branż, pracując przy projektach różnej skali i przeznaczenia.

a

Twój sukces to nasz cel

Od planowania poprzez zarządzanie po kompleksowe usługi budowlane, oferujemy naszym klientom personalizowane usługi, dokładnie dopasowane do konkretnych potrzeb biznesowych. Nasi klienci mogą być pewni, że ich projektem zajmują się profesjonaliści – każdy krok realizacji projektu jest dokładnie zaplanowany i realizowany z precyzją i najwyższą wydajnością.

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju projektami, w oparciu o kryteria wyznaczone przez naszych klientów. Przyjmujemy zarówno projekty na dużą skalę, jak i te na mniejszą – chętnie pomożemy, przy czym tylko możemy.

a

Nasza misja

Firma Poli-Mex ma na celu dostarczanie najwyższej jakości usług konstrukcyjnych, inżynieryjnych, transportowych, oraz importowo-eksportowych na arenie międzynarodowej. Koordynujemy działania pomiędzy Europą (z bazy operacyjnej w Polsce), Afryką i Azją.

Nasi specjaliści posiadają szeroką ekspertyzę z dziedzin, którymi się zajmujemy, wliczając w to prace z kluczową infrastrukturą i wspieranie handlu międzynarodowego. Współpracujemy z wyszkolonymi inżynierami, supervisorami, menedżerami i innym personelem, wdrażając w życie ideologię “klient ma zawsze rację”.

a

Szeroki zakres usług

Koordynujemy i zarządzamy projektami, które wymagają międzynarodowej znajomości wielu branż naraz, wliczając w to usługi budowlane i konstrukcyjne (w tym mosty i drogi), handel międzynarodowy (eksport i import towarów, w tym wysokiej jakości ambulansów), oraz międzynarodowy transport.

Nasza firma od lat prowadzi kompleksowe prace budowlane i świadczy usługi transportowe w Afryce, Azji i Polsce, rozbudowując nasze doświadczenie i zwiększając naszą skuteczność. 

a

Zrealizujmy Twój projekt. Razem.

Zapraszamy do kontaktu - razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej marki