Informacje

Poli-Mex gwarantuje najwyższy poziom wykonywanych usług, jak również terminowość. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych projektów szybko i skutecznie — bez najmniejszej straty na jakości wykonywanej usługi.

icon_widget_image Poniedziałek -Piątek: 9.00 - 17.00 icon_widget_image ul. Kaczeńca 90 Warszawa 04-516 Poland icon_widget_image +48 608 336 333 icon_widget_image office@poli-mex.com
a
Let's make a better future

O FIRMIE

Zajmujemy się transportem, budownictwem i handlem krajowym i międzynarodowym pomiędzy Polską, Afryką i Azją

O FIRMIE

Witamy w Poli-Mex

wykonawstwo międzynarodowe z myślą o kliencie

s
Witamy

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości międzynarodowych usług dla klientów zlokalizowanych w Polsce, Afryce i Azji. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu międzynarodowego, międzynarodowego handlu (eksport i import towarów), a także budownictwa. Wszystkie nasze usługi są personalizowane pod konkretne potrzeby naszych klientów, ponieważ to zadowolenie klientów jest dla nas najlepszą reklamą.

Jesteśmy obecni na rynku od XX lat, cały czas odkrywając tajniki nowych rynków i ucząc się skutecznie na nich operować. Przez lata, nasz zespół opanował do perfekcji sztukę logistyki międzynarodowej, pomagając firmom koordynować i zarządzać międzynarodowymi projektami zarówno dużymi, jak i małymi.

Żaden projekt nie jest dla nas zbyt złożony
- Poli-Mex zrobi wszystko, by Twój projekt zakończył się sukcesem.

Dostarczamy usługi najwyższej jakości na rozwijające się rynki

Naszymi głównymi obszarami operacyjnymi jest Polska, Afryka i Azja. Dokładnie badamy rynki międzynarodowe i testujemy najskuteczniejsze metody wykonawstwa, pracując ze światowej klasy specjalistami, by opracować optymalne rozwiązania dla firm. Oferujemy szeroki profil usług międzynarodowych w zakresie budownictwa, transportu i handlu.

Istotna jest dla nas długoterminowa współpraca i skuteczna komunikacja. Przez cały okres trwania współpracy, pozostajemy w ścisłym kontakcie z klientem, zawsze gotowi wyjaśnić, pomóc, doradzić, lub dostosować metody zarządzania projektem.

Potrzebujesz pomocy przy międzynarodowym projekcie? Nie czekaj – skontaktuj się z nami!

a

Doświadczenie

Realizujemy inwestycje i projekty zarówno dużych, jak i małych frim. Każdy projekt jest dla nas okazją do poszerzenia wiedzy i nabycia nowych zdolności, które później wykorzystujemy, by dostarczać usługi coraz wyższej jakości. Od transportu międzynarodowego do budowy dróg i mostów, Poli-Mex jest firmą, której doświadczeniu możesz zaufać.

Relacje

Podstawą każdego projektu międzynarodowego jest skuteczna komunikacja. Firma Poli-Mex pośredniczy w i nadzoruje projekty międzynarodowe pod kątem komunikacji, upewniając się, że każdy nawet najmniejszy detal projektu zostanie dostarczony w najwyższej jakości.

Skuteczność

Na co dzień pracujemy pod presją czasu w oparciu o bardzo ścisłe terminy, których zawsze przestrzegamy. Firma Poli-Mex gwarantuje najwyższy poziom wykonywanych usług, jak również terminowość. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych projektów szybko i skutecznie — bez najmniejszej straty na jakości wykonywanej usługi.